Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi

Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi A101 Market Aktüel Ürün Kataloglarının Vazgeçilmez Ürünü. Hanımlarında Evde En Büyük Yardımcılarından Olan Ürünün Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler Bu Sayfada…


A101 market düzenlediği aktüel ürün kampanyaları ile tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Satışa sunduğu ürünler ayrı bu ürünlerin fiyatları ayrı güzel değerlendirmeler alıyor. En uygun fiyata en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaya devam eden A101 Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi satışını sürdürüyor.

Özellikle ev hanımlarının evde en büyük yardımcılarından olan veya terzi olan kişilerin mutlaka tercih etmesi gereken bir ürün. A101 aktüel ürün kataloglarında sunulan fiyatları oldukça dikkat çeken ürünün özellikleri ise şu şekilde ;

Teknik Özellikler

Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi A101 marketlerde satılan ürünün , eni 42 cm boyu ise 34.5 cm.Ürün ağırlığı: 6.5 kg ve 7 değişik dikiş şekli dekoratif desen, 3 farklı adımda dikiş ve Serbest kol dikişi gibi özellikler sağlıyor.

Dikey makara kullanma, geri dikiş ve tek adımda iğne hareketini durdurup masura sarma gibi özellikleri bulunan ürün oldukça Seri ve sessiz çalışma sağlıyor. 5 mm zig zag ve 4 kademede ilik açabilme yaparken ayrıca 4 farklı adım ve genişlikte zigzag , işaretli iplik geçirme yolları, iplik tansiyon ayarı ve iplik kesici gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok pratik yöntem barındırıyor.

Ürün Fiyatı

A101 market tarafından ay içerisinde düzenlenen aktüel ürünler kampanyalarında tüketicilerin beğenisine sunulan ürün teknik özellikleri kadar fiyatı ile de öne çıkıyor.

Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi a101 aktüel katalogları ile 299,00 TL gibi uygun bir fiyattan satışa sunuluyor.

 

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (Henüz Oy Yok)
Loading...
ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.