Attlas Akülü Vidalama

Attlas Akülü Vidalama, A101 aktüel ürün kataloglarında uygun fiyatı ile dikkat çeken ürünlerden. Düzenlediği aktüel ürün katalogları ile müşterilerin yüzünü güldüren A101 tarafından satışı yapılan Attlas akülü vidalama uygun fiyatı ile dikkat çekiyor…


A101 market bir marketten öte sunduğu fırsatlar ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Türkiye’nin en büyük market zinciri haftalık kataloglarında sıkça beylerin işlerini kolaylaştıracak ürünlerde sunuyor. Bu ürünlerden bir tanesi de Attlas Akülü Vidalama ürünü. Akülü matkap olarak halk arasında bilinen ürün profesyonel bir ekipman olarak elinizin altında bulunması gereken kalitede.

Her hafta yayınlanan a101 aktüel kampanya katalogların vazgeçilmez ürünlerinden olan Attlas marka akülü vidalama ev ve iş yerlerinde kullanmak isteyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken bir ürün olarak dikkat çekiyor. Özelliklerine göre satış fiyatı ile dikkat çeken ürün haftalık a101 kampanyaları ile alıcılarını bekliyor.

ATLAS ÇİFT AKÜLÜ VİDALAMA A101

Teknik Özellikler

A101 market kataloglarında adını indirimli fiyatı ile sıkça duyduğumuz “Attlas Akülü Vidalama” Hızlı şarj adaptörü sayesinde çok hızlı bir şekilde şarj edilerek kullanıma hazır hale gelebiliyor. Ürün üzerinde Lithium-ion Batarya yer almaktadır, 21 kademeli tork ayarı ve 18 Nm tork gücü ile zorlu yerlerde dahi çok kolay bir şekilde işlem yapabileceksiniz.

A101 market aktüel ürün katalogları aracılığı ile yapılan alışverişlerde bu ürün standart piyasa fiyatından çok daha cazip fiyatlara satın alınabiliyor. Bu yüzden ay içerisinde düzenlenen a101 aktüel ürün kataloglarını mutlaka takip etmenizi öneriyoruz.

  • Lithium-ion Batarya
  • 10.5 V/ 1,3 Ah
  • 21 Kademeli tork ayarı
  • 18 Nm tork gücü
  • Hızlı Şarj Adaptörü
  • 2 Yıl Garanti

Ürün ayrıca a101 marketin sunduğu taksitle ödeme seçeneği ile de satın alınabilir. Bonus, Maksimum ve World kartlara 8 aya varan taksit seçeneği sunulmaktadır.

 

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (2 Oy, Ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.