A101 Güncel Kampanyaları

A101 Market Düzenlediği Kampanyalar ile Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor. 7000 Market Sayısı ile Türkiye’nin 81 ilinde satışlarına devam eden A101 güncel kampanyaları nelerdir?

A101 aktüel katalogları sayesinde pek çok ürün gurubunu uygun fiyatlar ile tüketicilere ulaştırmayı başaran firmanın düzenlediği kampanyalar hangileri?Gıda, kozmetik, temizlik, elektronik ve sebze meyve gibi ürün kategorilerinde onlarca ürünü uygun fiyattan satmayı sürdüren market aktüel kataloglarında ayrıca farklı kampanyalar kullanmayı da ihmal etmiyor.

ALDIN ALDIN

Aldın Aldın kampanyaları aktüel kataloglarının en üstünde yer alan görsel ile tüketicilere ulaştırılıyor. Hiç kuşkusuz aktüel kataloglarında yer alan Aldın Aldın etiketi en çok beğenilen kampanyalardan olmuş durumda.

Aldın Aldın

Bu kapsamında özellikle elektronik ürünler kategorisinden cep telefonu, buz dolabı, televizyon ve daha pek çok dayanaklı tüketim malzemeleri çok uygun fiyatlarla sunuluyor.Aldın Aldın kampanyası daha çok firmanın hafta içi düzenlediği kataloglarda yer alıyor.

ÇOK AL AZ ÖDE

A101 aktüel kataloglarının bir diğer kampanyası ise daha çok hafta sonu a101 marketlerde yer alan indirimli bildiren Çok Al Az Öde adlı kampanyadır. Bu etiket altında hafta sonu özellikle gıda ve temizlik ürünlerini fazlaca alıp uygun fiyatlar ödemeniz sağlanıyor.

Çok Al Az Öde kampanyası sayesinde gıda ve temizlik veya kişisel bakım ürünlerini sayıca fazla alabilir bu ürünlere indirimli fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

HAFTANIN YILDIZLARI

Haftanın Yıldızları kampanyası dahilinde belirtilen ürünlerde %15 ile %35 arası indirimler uygulanmaktadır. Yine bu kampanyada Çok Al Az Öde kampanyası gibi hafta sonu kampanyaları arasında yer almaktadır.

 

Yukarda yer alan etiketler sayesinde alışveriş yaparken ayrıca ekonominize de oldukça güzel katkılar sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmanın hafta içi ve hafta sonu yayınladığı kataloglara göz atmak ve gördüğünüz etiketlere göre alışveriş yapmak.

1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (1 Oy, Ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.